Bližší info o kosmeceutice, kterou používám s vámi na kurzu...

Larens 

 regenerace a výživa v jednom 


Larens je specializovaná značka kosmeceutických přípravků pro péči o pokožku obličeje a těla. 

Účinek přípravků se zaměřuje na udržení nebo obnovení normálních funkcí kůže, ale zároveň reaguje na její specifické potřeby. Proto je nabídka Larens tak efektivní na výzvy, které představují péči o stárnoucí pleť, o pleť alergickou či problematickou, např. pokožku s atopickou dermatitidou, akné, psoriázou nebo poškozenou nepříznivými vnějšími faktory.

Více než 70 aktivních látek, které jsou přítomné v kosmeceutice, včetně biologicky aktivního kolagenu, ektoinu, kyseliny hyaluronové, aminokyselin, přírodních vitamínů, výtažků, olejů a NUTRIVI vody, které účinně přenáší aktivní látky do hloubky kůže, představují bezpečnou, neinvazivní, ale stejně účinnou alternativu k botoxu, výplňovým injekcím a zákrokům estetické chirurgie.

 

Vlajkovou aktivní složkou Larens Professional je Biopeptide Complex - jediný na světě komplex bioaktivních oligo- a polypeptidů rybího kolagenu, vyvinutý vědci WellU pod vedením prof. Andrzeje Frydrychowského. 

Obsahuje stovky biologicky aktivních, přírodních peptidů rybího kolagenu získávaných z vybraných druhů sladkovodních ryb.  Peptidy rybího kolagenu mají intenzivní účinky proti stárnutí. Díky energetizujícím vlastnostem stimulují kožní buňky k tvorbě kolagenu a elastinu. Jsou užitečné v boji s pigmentovými skvrnami - rozjasňují a vyrovnávají barevný tón pleti. Efektem jejich používání v kosmetice je pružná kůže, vyplnění rýh a nerovností, zmírnění podráždění.

Peptidy se používají také při terapii dermatologických chorob, kde jsou využívané takové jejich vlastnosti, jako je stimulace syntézy kožních bílkovin.

Najít látky, které by se rovnaly Biopeptide Complex není lehké. Během výzkumu a vyvíjení nových výrobků Laboratoř WellU zaujala látka s názvem BIO-Placenta. Rostlinná placenta je zdrojem vysoce aktivních molekul, které pronikají hluboko do kůže. Mezi nimi najdeme neobvykle vzácné složky, mj. růstové faktory, l-glutamin, vitamín B9, oligopeptidy, polypeptidy, kyselinu hyaluronovou, které díky synergickému působení, stimulují syntézu kolagenu, obnovu buněk pokožky a fibroblastů. Procedury s využitím preparátů z BIO-Placenta přinášejí neobyčejně ohromující efekty, často srovnatelné s náročnějšími zásahy a nákladnějším kosmetickým ošetřením i se zákroky plastické medicíny.

Ocenění

Preparáty vytvořené společností WellU jsou ceněné nejen mezi profesionály a konzumenty, ale obdržely také mnoho ocenění v kategorii inovace, exkluzivita a získávají vysoká hodnocení za nabídku neopakovatelného sortimentu se širokou škálou účinků.

Mezi ceny, které jsme obdrželi, patří jedna z nejvýznamnějších - stříbrná medaile na 55 Mezinárodním veletrhu inovací, výzkumu a nových technologii BRUSSELS EUREKA 2006. Je to cena, kterou získávají pouze průlomové vědecké objevy ve světovém měřítku!

Vlajkový Biopeptide Complex získal mnoho ocenění, mj. Qltowy Koncept 2016 (Trendy Concept) magazínu z oboru kosmetiky. Porota této soutěže ocenila také proceduru Tajemství věčné krásy Larens Professional, která získala titul Qltowy Kosmetyk 2017 (Kosmetické trendy) v kategorii procedur kosmetických salónů.